JEŚLI TWOJA STRONA JEST NA PIERWSZYM MIEJSCU W

WYSZUKIWANIU, ALE ŁADUJE SIĘ DŁUŻEJ NIŻ 3 SEKUNDY,

TRACISZ NAWET 60% UŻYTKOWNIKÓW!!!

UTRATA 60% UŻYTKOWNIKÓW PRZEKŁADA SIĘ NAWET NA
50% MNIEJSZĄ KONWERSJĘ! DLACZEGO TAK SIĘ DZIEJE?

  W dzisiejszych czasach, gdy skupienie człowieka trwa tylko chwilę, nikomu nie chce się czekać na załadowanie strony. Tym bardziej kolejnych podstron.

  Nawet jeśli ktoś poczeka do pierwszego załadowania, jego opinia o Tobie znacznie spadnie. Po prostu nie uzna Cię za profesjonalistę.

Dodatkowo, dzięki szybszemu ładowaniu stron www możesz podnieść swój wynik w teście Google. Jest jeden z trzech elementów mających bezpośredni wpływ na koszt reklamy AdWords. Im wyższy wynik, tym niższy koszt za kliknięcie i łatwiejsza do uzyskania lepsza pozycja reklamy. Tutaj masz link do oficjalnej strony Google:

https://support.google.com/adwords/answer/6167123

No dobrze, ale jak zbadać, jak szybko ładuje się strona i ile ma punktów od Google? Nic prostszego! Aby zmierzyć jak szybko strony się ładują użyj tego narzędzia:

https://tools.pingdom.com/

Wklej link do strony, którą chcesz przetestować i ustaw serwer najbliższy Twojego miejsca zamieszkania. Wyciągnij średnią z trzech wyników. Aby sprawdzić, ile punktów Twoja strona otrzymuje w teście Google, wpisz adres strony w polu znajdującym się pod tym linkiem:

https://developers.google.com/speed/pagespeed/insights/

Jeśli Twój wynik przekracza 3 sekundy ładowania, a Google nie było dla Ciebie hojne w punktacji, oznacza to, że nawet jeśli masz stronę www, to jesteśmy Ci potrzebni. Z naszą pomocą możesz mieć lepsze efekty bez zmieniania dotychczasowej strony oraz zwiększania budżetu na marketing.

CZY NIE WARTO WIĘC ZAINWESTOWAĆ W OPTYMALIZACJĘ?

WEBTYMALIZACJA

360 zł brutto


Optymalizacja szybkości ładowania

Optymalizacja szybkości działania

 

Czas realizacji:
3 dni roboczych


PRĘDKOŚĆ
MA ZNACZENIE

DANE FIRMY

ZADZWOŃ DO NAS

+48 784 306 664

+48 696 488 880

NASZA SIEDZIBA

Tomaszewicza 4/69, Łódź